امروز دوشنبه, 18 آذر 1398 - Mon 12 09 2019

منو

آرشیو نشریات

 

نشریه فرهنگی،اجتماعی وخبری منشور پنجم:


نشریه منشور پنجم زیر نظر کانون فرهنگی هنری امام محمد باقر علیه السلام در نظر دارد در راستای دست یابی به اهداف خود که همان ارتقای کیفی فرهنگ اسلامی و گسترش مقالات تولیدی است، جهت رسیدن به اهداف عالیه و به ثمر رساندن آن از ماه نامه به فصل نامه تغییر رویه دهد تا بتواند در زمینه فرهنگی گام های استوارتری بردارد.
منشور پنجم در فروردین ماه سال1388 با هدف اشاعه فرهنگ و باموضوعات فرهنگی،اجتماعی و خبری و نیز با سرویس های دین و زندگی، خانواده، سلامت و تغذیه و نیز فرهنگ پایداری، زیر نظر کانون فرهنگی هنری امام محمدباقر(ع) چاپ و به نهادهای ملی و مذهبی توزیع می گردد. این نشریه که به صورت ماهنامه و اکنون به صورت فصل نامه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد، در ابتدا برای مخاطبان عام و در حال حاضر برای مخاطبان خاص خود مطالب کاربردی به همراه دارد. نشریه منشور پنجم در دوسال متوالی رتبه برتر از جشنواره ملی محراب را از آن خود کرده و در جشنواره نشریات تجربی که زیر نظر دبیرخانه کانون های مساجد می باشد رتبه برتر را به خود اختصاص داده است. یکی از برجستگی های کانون قلم عنایت و توجه به تولید محتوا است. در همین راستا کتاب های چلچراغ دانایی ، پیامبر اکرم (ص) و حضرت علی (ع) را به چاپ رسانده است و در اهداف پیش روی خود چاپ کتب بیشتری را در نظر دارد. هم چنین تمامی آرشیو نشریات به صورت فایل pdf بر روی وب سایت  رسمی مسجدجامع و مجتمع فرهنگی امام محمدباقر(ع) و نیز وب سایت کانون امام محمدباقر(ع) قرار می گیرد.

 

رونمایی از کتاب شمیم رمضان (ادعیه مخصوص ماه مبارک رمضان)
کاری از کانون امام محمدباقر علیه السلام باتوجه به فرارسیدن ایام ماه مبارک رمضان ،ماه نزول قرآن ،کانون امام محمدباقر علیه السلام با همکاری انتشارات آریا منشور طوس کتابی باعنوان شمیم رمضان به منظور تقویت فرهنگ عبادات ودعا چاپ نموده است.امیداست که بتواند در مسیر اشاعه فرهنگ دینی گام های موثر ومفیدی رابردارد .

از جمله کتاب های دیگری که کانون امام محمد باقرعلیه السلام با همکاری انتشارات آریا منشور طوس به چاپ رسانده است، کتاب شاخه طوبا به تالیف آقای جواد نعیمی است که در راستای تقویت فرهنگ فاطمی موثر واقع شده است.

هم چنین انتشار ویژه نامه رج به رج تا آسمان به مناسبت بزرگداشت شهدای مدافع حرم که با محتوای فرهنگ جهادی و در جهت ارج نهادن به راه و مسلک دفاع از حریم ولایت بوده است از جمله فعالیت های اخیر کانون فرهنگی امام محمد باقر علیه السلام می باشد.
مجموعه فایل های pdf آرشیو کتاب های کانون و ویژه نامه رج به رج تا آسمان از همین پایگاه و نیز وب سایت رسمی کانون،  قابل دسترسی و دانلود می باشد.

آرشیو نشریات فرهنگی اجتماعی منشور پنجم به شرح زیر می باشد:

شماره 51نشریه منشور پنجم

شماره 52 نشریه منشور پنجم

شماره 53نشریه منشور پنجم

شماره 54 نشریه منشور پنجم

شماره 55 نشریه منشور پنجم

شماره 56 نشریه منشور پنجم

شماره 57 نشریه منشور پنجم

 شماره 58 نشریه منشور پنجم

شماره 59 نشریه منشور پنجم

شماره 60 نشریه منشور پنجم

شماره 61 نشریه منشور پنجم
شماره 62 نشریه منشور پنجم

شماره 63 نشریه منشور پنجم

شماره 64 نشریه منشور پنجم

شماره 65 نشریه منشور پنجم

شماره 66 نشریه منشور پنجم

شماره 67 نشریه منشور پنجم

ویژه نامه رج به رج تا آسمان

 شماره 68 نشریه منشور پنجم

شماره 69 نشریه منشور پنجم

شماره 70 نشریه منشور پنجم

شماره 71 و 72 نشریه منشور پنجم

ویژه نامه اجلاسیه خواهران فعال کانون های فرهنگی 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید