امروز یکشنبه, 17 آذر 1398 - Sun 12 08 2019

منو

راهیان‌نور خواب را از دشمن خواهد گرفت

  • نوشته شده توسط مدیر فنی سایت
  • دسته: اخبار روز
  • بازدید: 197

 جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

بیش از یک‌‌‌‌‌میلیون دانش‌آموز به راهیان نور می‌روند/ راهیان‌نور خواب را از دشمن خواهد گرفت

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اردوهای راهیان نور گفت: امسال اعزام یک‌میلیون و 25 هزار نفر دانش‌آموز را به مناطق عملیاتی با همکاری آموزش و پرورش در برنامه داریم.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، سردار علی فضلی عصر امروز در سفر به خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران با اشاره به کیفیت و کمیت اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی از اعزام 700 هزار نفر دانش‌آموز در سال گذشته به مناطق عملیاتی خبر داد و اظهار کرد: امسال اعزام یک‌میلیون و 25 هزار نفر دانش‌آموز را به مناطق عملیاتی با همکاری آموزش و پرورش در برنامه داریم.

وی تصریح کرد: در بخش دانش‌آموزی بیشترین تعامل مجموعه بسیج با وزارت آموزش و پرورش است که در این بخش وزیر به خوبی پای کار است.

4 هزار و 200 نفر خادم دانش‌آموز تربیت شده‌اند

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین از برپایی اردوی دریایی دانش‌آموزی در آینده خبر داد و یادآور شد: سال گذشته در بخش دریایی 143 هزار نفر اعزام از بین آحاد مردم داشتیم.

فضلی استقبال از طرح خادمین دانش‌‌آموزی را نشان از تاثیرگزاری راهیان نور خواند و گفت: 4 هزار و 200 نفر هم‌اکنون خادم دانش‌آموز تربیت شده‌اند.

وی با اشاره به آمار اعزام در سال 93 یادآور شد: پارسال 312 هزار نفر به کردستان، 870 هزار نفر به کرمانشاه، 156 هزار نفر به ایلام و 4 میلیون نفر به مناطق عملیاتی خوزستان اعزام زائر داشتیم.

اجرای برنامه‌های استانی در جشنواره رهاورد نور

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان این که هم‌اکنون 57 درصد کاروان‌ها با روحانی به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند، تصریح کرد: از ظرفیت روحانیان مدارس هم بناست بهره ببریم.

فضلی اضافه کرد: برای اردوهای راهیان نور برخی استان‌ها 10 جلسه و برخی کمتر و تعدادی بیشتر جلسه می‌گذارند که این اردوها بهتر از هر سال برگزار شود.

وی  با اشاره به جشنواره رهاورد نور نیز گفت: سال گذشته 26 هزار و 400 اثر به جشنواره ارسال شد که امسال نیز بنا داریم با برگزاری جشنواره یک هفته را برای اجرای برنامه‌های استانی اختصاص دهیم.

راهیان نور خواب را از دشمن خواهد گرفت

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: روزی امام فرمودند همیشه خواب را از دشمن بگیرید و امروز با راهیان نور این برنامه را دنبال می‌کنیم.

فضلی از راهیان نور به عنوان حج بصیرتی یاد کرد و افزود: راهیان نور هم‌اکنون در همه استان‌های درگیر جنگ انجام می‌شود که در دو استان راهیان دریایی نیز داریم.

وی تربیت مدیر کاروان و خدام افتخاری را از اقدامات شاخص در کنار تربیت راوی در راهیان نور خواند.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید